Razmjena sa AEGEE-Zagreb

      No Comments on Razmjena sa AEGEE-Zagreb

U periodu od 21. do 24. aprila 2016. godine naša organizacija je organizovala mini razmjenu sa AEGEE-Zagreb. U posjeti su nam bile četiri članice zagrebačkog ogranka AEGEE-a.

One su imale priliku da se upoznaju sa našim gradom, te sa našim članovima uživaju u turističkim potencijalima koji im nudi Grad Banja Luka. Naravno tu je bio i neizostavan noćni život, jer ko zna da uživa u provodu, ako to ne znaju AEGEE-ovci.

Pored neformalnog dijela (zabave i druženja), imali smo i formalni dio na kojem smo dogovorili uzvratnu posjetu naših članova Zagrebu u narednom periodu, a pored toga rodila se inicijativa oko organizovanja zajedničkog ljetnjeg univerziteta sljedeće godine.

Članice AEGEE-Zagreb su iskazale veliko zadovoljstvo posjetom i oduševljenje našim gradom, te su obećale da će uskoro ponovo doći.